Експорт МСП: від А до Я (3 випуски)

Перед вами — випуски періодичного інформаційно-аналітичного матеріалу “Експорт МСП: від А до Я”, у якому розкриваються поняття, вимоги, документацію, законодавчі зміни тощо, які потрібно знати українським малим та середнім підприємствам, які планують стати експортерами.

Всього, протягом 2016 року заплановано 4 випуски матеріалу «Експорт від А до Я».

У першому випуску ми розкриваємо поняття «уповноважений економічний оператор» (УЕО): хто це такий, які є види сертифікатів УЕО, як отримати статус УЕО, які переваги дає цей статус. Також ми провели інтерв’ю з представником компанії AVATAS (яку відносимо до МСП), який розповів як їм вдалося розпочати експорт, а також дав декілька практичних порад.

У випуску ми розкриваємо поняття «ЄДИНЕ ВІКНО НА МИТНИЦІ», говоримо про його передумови, мету та переваги.

Крім цього, ми взяли інтерв’ю у представника МСП, компанії Myfactoryhub, яка люб’язно розповіла про свій досвід експортної діяльності.

У третьому випуску бюлетеня ми розглядаємо єдиний цифровий ринок ЄС, вплив цифрових технологій на торгівлю МСП, радимо де шукати інформацію для торгівлі з закордонними партнерами, розказуємо про Export Helpdesk, як про джерело інформації для торгівлі з ЄС. Крім цього, як завжди, шукайте інетв’ю з представником МСП, який розпочав експорт та ділиться своїм досвідом.

Джерела: Інститут економічних досліджень і політичних консультацій (USAID)

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.