ЄК готова сприяти наданню Україні нових торгових преференцій

Як повідомили в прес-службі уряду, відповідні домовленості були досягнуті в ході переговорів в Брюсселі віце-прем’єр-міністра України Іванни Климпуш-Цинцадзе (Офіс віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції) з єврокомісаром з питань торгівлі Сесілією Мальмстрем.

Результат пошуку зображень за запитом "Сесілія Мальмстрем"

фото: PUBLIKA.MD

Сторони домовилися продовжувати діалог з державами – членами ЄС для прийняття рішення (про торгові преференції) згідно з пропозиціями Комісії, – повідомили в прес-службі. – Климпуш-Цинцадзе висловила сподівання, що Європейський парламент схвалить пропозиції Європейської комісії, які будуть сприяти підтримці економіки України в складних умовах воєнного конфлікту, торговельної війни з боку РФ та непростих економічних реформ“.

Крім того, віце-прем’єр-міністр наголосила на необхідності якнайшвидшого підписання сторонами Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції, що дозволить розширити дію зони вільної торгівлі.

Сторони також вітали позитивну динаміку реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і підкреслили необхідність використання всіх можливостей щодо його виконання, зокрема, через адаптацію законодавства, узгодження і затвердження відповідних дорожніх карт“, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Джерело: УНІАН

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.