Президент Петро Порошенко підписав Закон України “Про оцінку впливу на довкілля”

Президент Петро Порошенко підписав Закон України “Про оцінку впливу на довкілля“, доопрацьований Верховною Радою з урахуванням пропозицій Глави держави.

Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції вітає підписання даного Закону, який забезпечить імплементацію положень Угоди про асоціацію, сприятиме адаптації законодавства України до законодавства ЄС.

Документом прописано відповідальність за порушення законодавства про оцінку впливу на довкілля, а також тимчасова заборона та припинення діяльності підприємств у разі порушення ними законодавства.

Реалізація норм Закону забезпечить впровадження належної процедури оцінки впливу на довкілля та сприятиме прийняттю обґрунтованих рішень щодо планованої небезпечної діяльності, врахуванню інтересів заінтересованої громадськості, гарантуванню права на безпечне довкілля та здійсненню належної оцінки ризиків для інвестицій.

Опубліковано у Виконання Угоди про асоціацію, Екологія, Новини, Офіційні документи, Угода про асоціацію. Додати до закладок постійне посилання.