Провідні експерти АССА та Nexia DK проведуть безкоштовний семінар для фінансистів у Вінниці

13 листопада о 10:00 у Вінниці (Експоцентр Вінницької ТПП, вул. Соборна 68, 2 пов.) відбудеться інформаційний семінар на тему: «Декларування прибутку українськими підприємствами згідно з міжнародними стандартами за підсумками 2015 року – поради провідних експертів».

Семінар розрахований на фахівців, що відповідальні за підготовку фінансової звітності, внутрішніх аудиторів, бухгалтерів, користувачів фінансової звітності, аналітиків компаній-представників реального сектору бізнесу.

Тема семінару є дуже актуальною, адже за підсумками 2015 року в Україні вперше буде оподатковуватись прибуток, що визначений у фінансовій звітності. Щоб показати можливі наслідки цього нововведення, на семінарі експерти розглянуть актуальні питання вибору стандартів для звітності та розкриють податково-бухгалтерські різниці.

Спікери:

Микола Романюк, Партнер аудиторського напрямку Nexia DK
Ірина Зубрицька, Партнер Nexia DK
Сергій Федорук, Менеджер Nexia DK
експерти АССА

Реєстрація відкрита до четверга, 12 листопада (17.00)

Контакти для реєстрації учасників: +38 098 391 94 81 або через е-mail: IvanOhonovskyj@dk.ua

Контакти для акредитації медіа: Вікторія Макеєнко, +38 (050) 908-08-34, makeenko@keycommunications.ua

Додаткова інформація:

АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів) – всесвітнє об’єднання, створене з метою надавати необхідну в бізнесі кваліфікацію наполегливим, здібним та амбіційним людям, які прагнуть мати перспективну роботу в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту в будь-якій країні світу.

АССА була заснована в 1904 році і постійно утверджує унікальні базові цінності: рівні можливості, різноманітність, інновації, чесність та підзвітність. Асоціація підтримує 170 000 членів та 436 000 студентів в 180 країнах, допомагаючи їм будувати кар’єру. АССА працює через мережу з 91 офісів та центрів та більш ніж 8 500 акредитованих роботодавців по всьому світі, які підтримують високі стандарти навчання та розвитку працівників.

Восени 2004 року АССА відкрила своє регіональне представництво у Києві. Київський офіс є головним контактом для всіх членів, кандидатів у члени, та студентів з України, Білорусі, країн Прибалтики і Кавказу. В цьому регіоні АССА є провідною організацією, що забезпечує міжнародною кваліфікацією фінансових фахівців, об’єднує понад 6000 студентів та близько 1000 членів. Зокрема вже зараз в Україні є 2000 студентів і 500 членів АССА. Понад 60 акредитованих роботодавців в регіоні та 27 – в Україні.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.