Мінагрополітики сприятиме виходу нових українських виробників на ринки ЄС

Вихід нових аграрних гравців до міжнародних ринків є пріоритетом для Мінагрополітики. Про це заявив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк під час наради керівників закордонних дипломатичних установ України.

«Сьогодні Україна веде плідну торгівельну співпрацю з європейськими країнами. Тому відкриття іноземних ринків для нових українських виробників – головне завдання для аграрного Міністерства. Ми маємо багато виробників з якісною продукцією у малому та середньому фермерстві»,- підкреслив Максим Мартинюк.

Перший заступник Міністра також нагадав, що нині динамічно збільшується торгівельна частка української аграрної продукції до європейських ринків:«ЄС є стратегічним партнером України. Експорт української продукції до цих країн збільшився майже на 26% за 2016 рік. За 6 місяців 2016 року зовнішньоторговельний обіг між Україною та країнами ЄС збільшився майже на 20% ».

За словами Мартинюка, розвиток ринків збуту є одним з головних пріоритетів, розробленою Міністерством стратегії розвитку аграрної галузі «3+5». Саме тому експорт сільськогосподарської продукції до іноземних країн буде надалі збільшуватися.

Джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.