Рада експортерів та інвесторів при МЗС України продовжує допомагати бізнесу виходити на міжнародні ринки

Продовжуючи практику попередньої підготовки українських компаній при виході на зовнішні ринки в рамках роботи Ради експортерів та інвесторів при МЗС України (Facebook), 27 жовтня 2016 р. у взаємодії з компанією «МІЖНАРОДНА МАРКЕТИНГОВА ГРУПА-УКРАЇНА» було проведено семінар «Об’єктивна оцінка цільового іноземного ринку».

Відкриваючи семінар Заступник Начальника Управління економічного співробітництва МЗС України В.А.Хоманець підкреслив важливість попереднього аналізу та визначення найбільш перспективних сегментів іноземних ринків збуту перед здійсненням перших практичний кроків з експорту продукції.

Експерт та директор групи компаній «Міжнародна Маркетингова Група» Дмитро Роденко ознайомив учасників заходу з найбільш ефективними підходами у виборі цільового ринку, типовими помилками компаній, які роблять перші кроки в експорті, а також алгоритмами підбору надійних партнерів і дистриб’юторів.

Окрім цього, було обговорено низку прикладів виходу на іноземні ринки українськими компаніями та методи, які використовувались ними для аналізу перспективних ринків.

В рамках сесії «питання – відповідь» учасники отримали практичні поради щодо здійснення маркетингових досліджень у відповідності до специфіки їхньої компанії.Експерт:

Дмитро Роденко

Директор і засновник групи компаній

“Міжнародна Маркетингова Група»

Досвід роботи в маркетингу у провідних українських і міжнародних компаніях впродовж 17 років.

Відкривши власний бізнес, створив компанію з оборотом в декілька мільйонів гривень. Компанія входить в ТОП-5 національних дослідницьких компаній країни. “Міжнародна Маркетингова Група” провела більше 550 успішних дослідницьких і консалтингових проектів за останні 12 років роботи.

Джерело: Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.