Гройсман просить МЕРТ переглянути програми підтримки малого та середнього бізнесу на 2017 рік

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман просить МЕРТ переглянути програми підтримки малого та середнього бізнесу в проекті бюджету-2017. Про це він заявив на засіданні з бюджету на 2017 рік.

 

Нам потрібно приділити особливу увагу підтримці малого і середнього бізнесу. Це має бути основна рушійна сила національної економіки. В цьому питанні має бути лідерство Міністерства економіки. Я попросив би вас ще раз подивитися, які програми реально треба оновити на 2017 рік, щоб підтримати малі та середні підприємства. Дуже важливо, щоб Національний банк прийняв необхідні заходи для відновлення реального кредитування малого і середнього бізнесу”, – заявив він.

Він додав, що в бюджеті на 2017 рік збережено зростання заробітної плати на 30% для педагогів, згідно з фактом 2016 року, лікарів, близько на 20%, забезпечено майже 6 млрд грн на придбання ліків для українських громадян, забезпечена підтримка фермерських господарств на рівні 5,5 млрд грн.

“Але ми хочемо спільно з парламентаріями до часу фінального голосування знайти рішення і збільшити вдвічі, до 10 млрд грн, цю цифру на підтримку фермерських господарств. Ми повністю зберігаємо систему децентралізації. Забезпечуємо витрати безпеки й оборони. Також ми будемо підтримувати рішення, яке ми приймали спільно з міністром внутрішніх справ щодо підвищення заробітної плати карному розшуку слідчих у системі Нацполіції”, – додав він.

Джерело: 112 Україна

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.