Угода про Асоціацію відкриває нові можливості для легкої промисловості України

12 листопада у Харкові відбувся інформаційний семінар-дискусія для представників малого та середнього бізнесу, що працюють в галузі легкої промисловості, профільних відомств і бізнес-асоціацій.

Учасники заходу обговорили перспективи розвитку, основні вимоги до виробників-експортерів товарів на ринок ЄС, а також виклики та можливості, які чекають на легку промисловість після набуття чинності Угоди про асоціацію. Семінар відбувся в рамках фінансованого ЄС проекту для малого та середнього бізнесу «Інформування щодо Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною: Що це означає для мене?», викликавши широку зацікавленість представників ділових кіл Харкова. Захід пройшов за сприяння Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Харківської ОДА.

Костянтин КРАВЧУК, експерт проекту ЄС «Інформування щодо Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною: Що це означає для мене?», Інститут економічних досліджень та політичних консультацій: «Створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС створить додаткові можливості для легкої промисловості, а також надасть їй поштовх для розвитку. Дослідження свідчать про те, що наслідком зниження мит є зростання продуктивності, а отже конкурентоздатності вітчизняних виробників».

З презентацією Костянтина Кравчука «Угода про асоціацію з ЄС: вплив на легку промисловість України» можна ознайомитись тут.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.