Угода про Асоціацію відкриває нові можливості для IT та електронної комерції України

26 лютого у Києві відбувся інформаційний семінар-дискусія для представників малого та середнього бізнесу, що працюють у сфері IT та e-commerce. Семінар пройшов в рамках проекту для малого та середнього бізнесу «Інформування щодо Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною: Що це означає для мене?», який фінансується ЄС та викликав широку зацікавленість представників ділових кіл.

Учасники заходу обговорили перспективи розвитку та алгоритм дій для українських підприємців, а також виклики та можливості, які чекають на IT та дотичні галузі після набуття чинності Угоди про асоціацію.

Джоселін Гютон, Перший секретар торгово-економічного відділу, Представництво ЄС в Україні:

«Угода про асоціацію є інструментом для модернізації України. Це, насамперед, торговельні положення, що зроблять торгівлю між Україною та ЄС простішою і дешевшою. Але, разом з тим, Угода охоплює і багато інших аспектів, які після імплементації наблизять Україну до єдиного ринку ЄС. Йдеться не лише про торгівлю товарами, але й торгівлю послугами, рух капіталу, правила конкуренції тощо. Врешті-решт, імплементація Угоди повинна відповідати інтересам всіх компаній в Україні. Сектор ІТ-послуг в Україні дуже стрімко розвивається і зацікавлений у ринку ЄС та партнерстві з європейськими компаніями. Тому, у тісній співпраці з українською владою, ми скеровуємо наші зусилля на те, щоб необхідна інформація була доступною для всіх зацікавлених сторін і зміни втілювались не лише на папері, але й у реальному житті українського бізнесу».

Віктор Гречин, експерт проекту ЄС “Інформування щодо Угоди про асоціацію: Що це значить для мене?”, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій:

«Надходження від експорту послуг у сфері телекомунікацій і ІТ-технологій в Україні складають більше 1,5 млрд дол., що становить близько 10% у структурі експорту послуг Україною. Угода про асоціацію, що затверджує високі стандарти захисту прав у сфері інтелектуальної власності і полегшує доступ до європейських IT-ринків, сприятиме подальшому розвитку цього високодинамічного бізнесу».

Інформаційні матеріали, в яких коротко та наочно описаний вплив Угоди про асоціацію на бізнес, розміщені тут.

З презентацією Віктора Гречина «Угода про асоціацію з ЄС: вплив на ІТ та електронну комерцію України» можна ознайомитись тут.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.