Toy-Toy Ukraine отримала нове життя завдяки Програмі допомоги ЄБРР

Ми продовжуємо цикл історій про українські компанії, які одержали допомогу від Європейського Союзу та ЄБРР.

Завдяки фінансуванню, яке забезпечив Спеціальний фонд акціонерів ЄБРР у рамках Програми допомоги малому та середньому бізнесу, компанія Toy-Toy Ukraine, дистриб’ютор іграшок у Харкові, змогла повністю трансформувати систему управління інформацією компанії. За допомогою консультанта з інформаційно-комунікаційних технологій, Toy-Toy Ukraine отримала нове життя, подвоївши кількість торгових марок, з якими співпрацює, та збільшивши свій дохід на 25%.

Toy-Toy Ukraine вже понад десять років веде активну діяльність на цьому ринку та співпрацює з низкою найбільших торгових марок – виробників іграшок з Європи, Азії та Північної Америки. Коли розпочався проект, кількість співробітників компанії становила 20 осіб. Компанія динамічно розвивалась, проте її розвиток супроводжувався певними труднощами. У Toy-Toy Ukraine одночасно використовували кілька різних інформаційних систем, а це періодично призводило до невідповідності даних. Окрім того, багато операцій виконувалось вручну, а це забирало чимало часу. Також у компанії не було дієвої системи відстеження та аналізу ефективності роботи менеджерів з продажу, а тому рівень мотивації персоналу був достатньо низьким.

Завдяки Програмі допомоги Toy-Toy Ukraine знайшла консультанта, який проаналізував роботу компанії та порекомендував найкращий спосіб модернізації системи управління інформацією з урахуванням потреб підприємства.

Консультант:
• модернізував та уніфікував операційну та облікову системи компанії;
•розробив нові, цілком автоматизовані облікові програмні модулі для ціноутворення, контролю надходжень та керування відносинами з клієнтами;
• розробив і створив універсальну процедуру керування звітністю;
• навчив персонал Toy-Toy Ukraine користуватись новою системою.

Після встановлення нової системи компанія змогла управляти новими можливостями та задачами.

Незважаючи на труднощі, що виникають у галузі іграшок через зниження попиту внаслідок економічної кризи, компанії Toy-Toy Ukraine вдалося успішно здійснити диверсифікацію, подвоїти кількість брендів, з якими вона співпрацює, та довести їх кількість до 20. Крім того, компанія продовжує розвиватися: вже за рік після завершення проекту дохід зріс на 25%, база клієнтів – на 55%, при цьому чисельність персоналу залишилась незмінною.

За додатковою інформацією щодо програм підтримки ЄБРР для МСБ звертайтеся www.ebrd.com/knowhow

Більше інформації про міжнародні програми допомоги бізнесу можна отримати також тут.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.