Завдяки консультантам з ЄБРР компанія “Чигиринов” запустила новий бренд

Ми продовжуємо цикл історій про українські компанії, які одержали допомогу від Європейського Союзу та ЄБРР.

Завдяки Програмі підтримки малого та середньго бізнесу від ЄБРР український виробник продуктів харчування «Чигринов» розробив бренд для нових продуктів та збільшив дохід в 1,7 рази.

Компанія «Чигринов» була створена у жовтні 2005 року на базі реконструйованого молочного заводу. В січні 2006 року було введено першу лінію виробництва плодово-ягідних десертів.

Наразі компанія є єдиним національним виробником порціонного желе. Вона добре дбає про якість продукції – реалізація сучасних принципів організації виробництва відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO серії 9001. Основна продукція – сік-желе та желе з фруктами – добре представлена у торговельних мережах та користується попитом серед постійних покупців.

Щоб збільшити прибуток, компанія вирішила розробити та вивести на ринок десертів нові продукти. На момент початку співпраці, “Чигиринов” вже готувала до випуску два види десертів – шоколадні десерти з начинкою всередині, які можна споживати у гарячому і холодному вигляді, та десерт панна-котта. Аналогів таких шоколадних десертів небуло на ринку України, а аналоги панна-котта були представлені лише в HoReCa.

Компанія розуміла: щоб успішно реалізувати нову продукцію, треба розробити сильний бренд, визначити цільову аудиторію, канали комунікацій, сформувати основні повідомлення і т. д. Самостійно вона цього зробити не могла. Консультанти Програми допомогли «Чигринов» знайти консалтингове агентство та частково компенсували вартість послуг із розробки бренду для нових продуктів.

Консультанти розробили:

  • стратегію бренду;
  • назву для нового бренду;
  • дизайн логотипу;
  • BrandBook;
  • провели дослідження споживачів.

Після завершення консультаційного проекту було розпочато виробництво нових десертів під ТМ “Creamoire”. Продукція сподобалась покупцям, і згодом компанія значно розширила асортимент десертів. Нова продукція також відкрила нові ринки. Через рік експорт становив 3% від річного обороту.

В цілому об’єм продажу компанії збільшився в два рази, річний дохід – в 1,7 рази. Завдяки розширенню виробництва компанія також збільшила кількість співробітників із 77 до 95.

За додатковою інформацією щодо програм підтримки ЄБРР для МСБ звертайтеся: www.ebrd.com/knowhow

Більше інформації про міжнародні програми допомоги бізнесу можна отримати тут.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.