АССА запускає безкоштовну освітню програму для фінансистів АССА-Х

6 липня стартують одразу два безкоштовних навчальних курси з фінансового та управлінського обліку в рамках нової освітньої онлайн програми АССА-Х.

Обидва курси розраховані здебільшого на молодших фахівців та студентів, проте є доступними для кожного у будь-якій точці світу. Навчальна програма курсів розроблена АССА спільно з Epigeum, програмою Імперського коледжу в Лондоні.

Реєстрація відкрита до 22 червня 2015 року, тривалість навчання – 10 тижнів. Усі курси програми АССА-X будуть розміщені на всесвітньо відомій платформі edX: https://www.edx.org/school/acca

Наталія Вовчук, Голова представництва АССА в Україні, державах Прибалтики та Кавказу:

«Українські фахівці мають можливість стати частиною навчальної групи зі всього світу, скориставшись новим ресурсом від глобального лідера фінансової освіти. Це буде перший прецедент такого масштабу, коли АССА надаватиме безкоштовне онлайн навчання по підготовці до своїх навчальних програм. Для наших фахівців ця можливість є особливо актуальною зараз, коли Україна інтегрується в європейський економічний простір, і знання міжнародних стандартів обліку та аудиту все частіше вимагається місцевими та міжнародними компаніями. Навчальні програми АССА створені таким чином, щоб подолати розрив між базою знань, що надає вища освіта, та очікуваннями міжнародного бізнесу».

Додаткова інформація:

АССА-Х – освітня онлайн програма, створена АССА для отримання освіти в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту.

Більше інформації – на сайті АССА-Х: www.acca-x.com

АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів) – всесвітнє об’єднання, створене з метою надавати необхідну в бізнесі кваліфікацію наполегливим, здібним та амбіційним людям, які прагнуть мати перспективну роботу в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту в будь-якій країні світу.

АССА була заснована в 1904 році і постійно утверджує унікальні базові цінності: рівні можливості, різноманітність, інновації, чесність та підзвітність. Асоціація підтримує 170 000 членів та 436 000 студентів в 180 країнах, допомагаючи їм будувати кар’єру. АССА працює через мережу з 91 офісів та центрів та більш ніж 8 500 акредитованих роботодавців по всьому світі, які підтримують високі стандарти навчання та розвитку працівників.

Восени 2004 року АССА відкрила своє регіональне представництво у Києві. Київський офіс є головним контактом для всіх членів, кандидатів у члени, та студентів з України, Білорусі, країн Прибалтики і Кавказу. В цьому регіоні АССА є провідною організацією, що забезпечує міжнародною кваліфікацією фінансових фахівців, об’єднує понад 6000 студентів та близько 1000 членів. Зокрема вже зараз в Україні є 2000 студентів і 500 членв АССА. Понад 60 акредитованих роботодавців в регіоні та 27 – в Україні.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.