Єврокомісія ухвалила рішення про надання 600 млн. євро допомоги Україні

Єврокомісія ухвалила рішення про виділення Україні першого траншу в 600 мільйонів євро в рамках затвердженої раніше кредитної програми в 1,8 мільйона євро. Про це повідомляється на сайті Єврокомісії.

Єврокомісія ухвалила рішення почати процес виділення Україні 600 млн євро позики. Це стосується першого етапу нової програми макрофінансової допомоги, яка досягає в цілому 1,8 млн євро в середньострокових позиках“, – йдеться в повідомленні.

Ці кошти будуть спрямовані на покриття нагальних проблем України та підтримку економічної стабілізації. Також допомога буде використана для проведення українським керівництвом важливих реформ у сферах управління державними фінансами, управління, енергетики, соціального захисту, підприємництва та фінансів.

Коли саме Україна отримає перший транш, не уточнюється.

Нагадаємо, 31 березня Єврокомісія ухвалила рішення виділити Україні останній транш у розмірі 250 млн євро в рамках першої програми макрофінансової допомоги (610 млн євро). За даними Єврокомісії, Україна отримала в 2014 році 1,6 мільярда євро макрофінансової допомоги.

Відзначимо, Україна чекає ухвалення рішення ради директорів МВФ про другий транш фіндопомоги у розмірі 1,7 мільярдів доларів, виділення якого схвалила місія фонду після роботи в Києві.

Джерело

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.